Wiadomości

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL na nowych renderach

Już za kilka miesięcy Google zaprezentuje parę nowych smartfonów. Pixel 3 i Pixel 3 XL mają być przedstawione na corocznym evencie firmy, który odbędzie się na początku października. Do internetu trafiły rendery przedstawiające prawdopodobny wygląd nowych urządzeń Google.

Mniejszy z pary nowych smartfonów otrzyma ekran o proporcjach 18:9 oraz przednie głośniki stereo. Na przednim panelu znajdziemy także podwójny aparat, co ma pozwolić na lepsze wykrywanie głębi. Przekątna ekranu wyniesie 5,4 cala. Większy model otrzyma z kolei 6,2-calowy ekran z wcięciem u góry, a jego proporcje wyniosą 19:9. Tylny panel obu urządzeń jest praktycznie identyczny – znajdziemy na nim pojedynczy aparat, flesz LED oraz okrągły skaner odcisków palców. Smartfony będą napędzane Snapdragonem 845 wspieranym przez 4 lub 6 GB RAM-u.

Source: Mysmartprice
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close