Wiadomości

Google Pixel 3 zaoferuje bezprzewodowe ładowanie i funkcję Active Edge

Jesienią tego roku czeka nas premiera pary nowych smartfonów z linii Pixel od Google. Dwa dni temu do internetu trafiły pierwsze zdjęcia przedstawiające większego z tegorocznych Pixeli – dzisiaj dowiedzieliśmy się pierwszych szczegółów na temat funkcjonalności nowych urządzeń Google.

Prototyp Pixela 3 XL odpowiada wibracją na ściskanie jego krawędzi. Jest to dowód na powrót znanej z zeszłorocznych modeli funkcji Active Edge, która pozwala m.in. na wywołanie asystenta Google Assistant, wyciszanie przychodzących połączeń, czy włączenie drzemki w alarmach. Kolejne informacje wskazują na obecność funkcji bezprzewodowego ładowania – wśród uprawnień dla interfejsu systemu znalazły się nowe stany urządzenia, które łączone są z nowym sposobem ładowania. Tę teorię potwierdza pokrycie całego tylnego panelu urządzenia szkłem.

Source: Gsmarena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close