TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Google Voice Search jeszcze szybsze i dokładniejsze

Google Voice Search jeszcze szybsze i dokładniejsze

Użytkownicy urządzeń z Androidem i iOS mogą już pobierać aktualizację Google Voice Search, która wprowadza wyszukiwanie głosowe na jeszcze wyższy poziom.

Google poinformowało na swoim blogu o zmianach w aplikacji oraz pochwaliło się najnowszymi dokonaniami w algorytmach wyszukiwania głosowego, które doprowadziły do znacznego ulepszenia Voice Search. Członkowie Google Speech Team wprowadzili nowy silnik, oparty na nawracającej sieci neuronów, który jest w stanie z większą dokładnością i szybkością rozpoznawać słowa, m.in. poprzez zmniejszenie opóźnienia między mową a jej interpretacją. Udoskonalony model głosowy potrafi również lepiej odróżnić podobnie brzmiące litery. Co więcej, teraz Google Voice Search łatwiej zrozumie słowa wypowiadane w cichy sposób, jak również te w głośnym otoczeniu. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play.

Źródło: The Verge

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
44.44%
4 głosy
0%
0 głosy
33.33%
3 głosy
22.23%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top