Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Gra Crazy Taxi Classic dostępna za darmo na Androida oraz iOS

Kojarzycie tytuł Crazy Taxi? Jest to gra zaprezentowana w 1999 roku przez studio Strangelite, której porty chociażby na PlayStatio 3 i Xboxa 360 przygotowywała Sega. Od kilku lat jest ona dostępna na urządzenia pracujące pod kontrolą Androida oraz iOS, jednak dotychczas gracze musieli zapłacić za nią kilka euro. Teraz użytkownicy mobilni mogą wcielić się w rolę szalonego taksówkarza za darmo.

Opłaca się!

Od kilku dni Crazy Taxi Classic jest dostępny do pobrania w markecie Google i Apple Store w sekcji darmowych aplikacji. Gracz może cieszyć się rozgrywką z reklamami za darmo lub zakupić wersję bez nich za dwa euro. Jest to kwota o trzy euro niższa niż dotychczas kosztowało Crazy Taxi, więc bardziej nerwowi użytkownicy i tak skorzystają dzięki obniżkom cen.

Kilka słów o samej grze

Przypomnijmy, że Crazy Taxi jest zręcznościówką, gdzie gracz ma za zadanie jak najszybciej dowieźć swojego klienta w wyznaczone miejsce. Taksówkarz bagatelizuje przepisy, aby dostać wysokie napiwki oraz pozytywne oceny od pasażerów. W grze możemy wcielić się w jednego z kilku kierowców, których cechuje różny temperament i style prowadzenia taryfy. Od 1999 roku powstało jej wiele portów, które są pozytywnie odbierane przez recenzentów z całego świata.

Z dystansem

Przed pobraniem gry warto pamiętać, że ten tytuł jest już dosyć leciwy, a sama szata graficzna oraz mechanika na przestrzeni lat nie zmieniła się w porównaniu z wersją z automatów oraz Dreamcasta. Crazy Taxi będzie dla wielu powrotem do przeszłości, ale również może wciągnąć nieco młodszych. Oni jednak powinni podchodzić do tej pozycji z nieco większym dystansem i wyrozumiałością.

Link do pobrania wersji na Androida

Link do pobrania wersji na iOS

 

Source: Engadget
Tagi
Back to top button
Close