HD Voice od Plusa w całej Polsce

Plus wprowadził dla wszystkich swoich klientów technologię HD Voice na terenie całego kraju, dzięki której mogą się cieszyć jeszcze lepszą jakością połączeń i większym komfortem prowadzonych rozmów.

W pierwszym etapie, pod koniec 2014 roku, usługa HD Voice była dostępna w sieci Plus w Warszawie i części województwa mazowieckiego oraz województwach Polski wschodniej. Od teraz, a dokładnie od końca marca mogą z niej korzystać klienci Plusa na terenie całego kraju. Usługa jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga żadnych dodatkowych działań aktywacyjnych, czy ustawiania sprzętu. Jest automatycznie dostępna dla wszystkich klientów. Wystarczy posiadać odpowiedni telefon lub smartfon – HD Voice obsługuje zdecydowana większość nowoczesnych urządzeń sprzedawanych w ostatnich latach. Technologia oferuje lepszą jakość dźwięku prowadzonych rozmów telefonicznych, a głos słyszany w słuchawce jest bardziej naturalny i wyostrzony.

Źródło: Plus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
26.32%
5 głosy
26.32%
5 głosy
15.79%
3 głosy
31.57%
6 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze