Wiadomości

HTC 10 ze światowej klasy aparatami

HTC 10 doczekał się kolejnej zapowiedzi – skupia się ona na zachwalaniu aparatów, które mają być jedną z największych zalet rzeczonego smartfona.

Zbliżający się coraz większymi krokami flagowiec pojawił się do tej pory na kilku zdjęciach, z których wynika, że pod względem designu będzie zbliżony do ubiegłorocznego HTC One A9 – widać między innymi czytnik linii papilarnych umieszczony pod wyświetlaczem. HTC nie przejmuje się jednak ostatnimi przeciekami i co jakiś czas raczy nas nowymi grafikami skupionymi na modelu o uproszczonej nazwie HTC 10. Tym razem otrzymaliśmy zapowiedź „pierwszych na świecie światowej klasy aparatów” – cokolwiek ma to według Tajwańczyków oznaczać. Warto dodać, że odnosi się to zarówno do przedniej, jak i tylnej kamery (12 Mpix UltraPixel). Pewną wskazówką może być informacja, zgodnie z którą obydwie jednostki otrzymają wsparcie ze strony optycznej stabilizacji obrazu.

HTC 10 będzie najprawdopodobniej wyposażony w 5.15-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, a także gniazdo kart microSD, baterię o pojemności 3500 mAh i port USB typu C. Premiera flagowca ma się odbyć w przyszłym miesiącu.

Źródło: HTC, własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close