TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

HTC One M7 otrzymuje Lollipopa w Europie

HTC One M7 otrzymuje Lollipopa w Europie

Tajwański koncern udostępnił aktualizację systemu Google Android do wersji 5.0 Lollipop dla posiadaczy modelu One M7 w Europie, w tym oczywiście w Polsce.

Najnowsza wersja OS-a o numerze kompilacji 7.19.401 została udostępniona za pośrednictwem kanału bezprzewodowego OTA (Over-The-Air) i waży nieco ponad 800 MB. Celem uniknięcia dodatkowych opłat związanych z pakietową transmisją danych, zaleca się pobranie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi.

news-htc-onem7-lollipop HTC One M7 otrzymuje Lollipopa w EuropieOprogramowanie w wersji Lollipop wnosi kilka nowych funkcji i zmian w wyglądzie interfejsu, w tym Material Design oraz nowy styl wyświetlania powiadomień na ekranie blokady. Ponadto, dodano wyszukiwarkę w ustawieniah i obsługę wielu aplikacji, a także rozszerzono ustawienia prywatności. Pierwsze opinie na temat aktualizacji dla tego modelu są pozytywne, zatem warto się z nią zapoznać i przetestować na własnym egzemplarzu.

Źródło: własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
32.97%
60 głosy
23.08%
42 głosy
27.47%
50 głosy
16.48%
30 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top