Wiadomości

HTC One M7 otrzymuje Lollipopa w Europie

Tajwański koncern udostępnił aktualizację systemu Google Android do wersji 5.0 Lollipop dla posiadaczy modelu One M7 w Europie, w tym oczywiście w Polsce.

Najnowsza wersja OS-a o numerze kompilacji 7.19.401 została udostępniona za pośrednictwem kanału bezprzewodowego OTA (Over-The-Air) i waży nieco ponad 800 MB. Celem uniknięcia dodatkowych opłat związanych z pakietową transmisją danych, zaleca się pobranie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi.

news-htc-onem7-lollipopOprogramowanie w wersji Lollipop wnosi kilka nowych funkcji i zmian w wyglądzie interfejsu, w tym Material Design oraz nowy styl wyświetlania powiadomień na ekranie blokady. Ponadto, dodano wyszukiwarkę w ustawieniah i obsługę wielu aplikacji, a także rozszerzono ustawienia prywatności. Pierwsze opinie na temat aktualizacji dla tego modelu są pozytywne, zatem warto się z nią zapoznać i przetestować na własnym egzemplarzu.

Źródło: własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close