Wiadomości

HTC U12+: Wyciekło zdjęcie pudełka. Znamy pełną specyfikację

W najbliższych kilku tygodniach możemy spodziewać się premiery U12+, flagowca HTC na 2018 rok. Do internetu trafiło dziś zdjęcie przedstawiające fragment opakowania urządzenia, dzięki czemu znamy już praktycznie całą oficjalną specyfikację smartfona.

HTC U12+ będzie napędzany 8-rdzeniowym Snapdragonem 845 wspieranym przez aż 8 GB RAM-u. Ilość miejsca na dane użytkownika wyniesie 128 GB. 5,5-calowy wyświetlacz LCD pracuje w rozdzielczości QHD+, a rozdzielczość matrycy głównego aparatu wynosi 12 megapikseli. Nie zabrakło możliwości szybkiego ładowania, odporności na wodę i pył potwierdzonej certyfikatem IP68, oraz czytnika linii papilarnych. W U12+ dostępna będzie także nowa wersja funkcji Edge Sense, czyli metody obsługi telefonu polegającej na ściśnięciu jego krawędzi.

htc-u12plus-box

Oficjalna data premiery HTC U12+ oraz jego cena jeszcze nie są znane.

Source: Cnbeta
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close