TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

HTC U12+: wyciekły rendery i specyfikacja

Już tylko niecały tydzień dzieli nas od premiery HTC U12+, która odbędzie się 23 maja. Do internetu trafiły rendery prasowe nowego flagowca tajwańskiej firmy. Wraz z nimi pojawiła się także szczegółowa specyfikacja urządzenia.

W kwestii wzornictwa HTC pozostaje przy wyglądzie znanym z U11+, wprowadzając tylko kilka drobnych zmian. Podobnie jak poprzednik, U12+ będzie korzystać z panelu LCD o przekątnej 6 cali, w którym nieco odchudzono górną i dolną część ramki. Całość wykonana została ponownie głównie ze szkła. Z przodu znajdziemy nowy, podwójny aparat do selfie, korzystający z dwóch obiektywów 8 MP. Takie rozwiązanie pozwoli na uchwycenie szerszego kadru oraz na osiągnięcie tzw. efektu bokeh, czyli miękkiego rozmycia tła. Również na tylnym panelu umieszczono dwa aparaty. Jeden z nich to szerokokątny obiektyw o rozdzielczości 12 megapikseli – wspierany będzie przez wąskokątny czujnik 16 MP. Główny aparat HTC U12+ będzie w stanie zapewnić 2-krotny zoom optyczny i 10-krotny zoom cyfrowy.

htc-u12plus-specka-850x567 HTC U12+: wyciekły rendery i specyfikacja

Podobnie jak wiele innych tegorocznych flagowców, HTC U12+ korzystać będzie z 8-rdzeniowego procesora Snapdragon 845 produkcji Qualcomma. Ilość pamięci RAM wyniesie 6 GB, a na dane użytkownika przeznaczono 64 lub 128 GB w zależności od wersji. Smartfon będzie działać pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo, a pojemność baterii wyniesie 3 500 mAh. Sprzedaż urządzenia rusza 1 czerwca.

Źródło: @evleaks

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top