Wiadomości

Huawei Honor V12 z certyfikatami od TENAA i FCC; znamy wygląd i część specyfikacji

Pół roku po premierze modelu View 10 nadszedł czas na premierę kolejnego smartfona należącej do Huawei marki Honor. Smartfon, który będzie nazywać się V12, uzyskał wpisy w bazach TENAA i FCC, dzięki czemu poznaliśmy kilka informacji na temat urządzenia.

Honor V12 zostanie wyposażony w 5,5-calowy ekran oraz podejrzanie wręcz małą baterię 1 900 mAh. Również i rozmiar wyświetlacza może wzbudzać pewne podejrzenia – poprzednik V12 był w końcu wyposażony w ekran o przekątnej 5,99 cala. Na stronie agencji TENAA pojawiły się zdjęcia urządzenia, przedstawiające Honora V12 z każdej strony. Można na nich zauważyć ekran o proporcjach 18:9, okrągły czytnik linii papilarnych na środku tylnego panelu oraz podwójny aparat w prawym górnym rogu urządzenia.

huaweihonor-v12

Source: 91mobiles
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close