Huawei Mate 10 i Mate 10 Pro pozują na pierwszych renderach

huawei-logo

Już niebawem na rynku zadebiutują nowe smartfony od Huawei. Już dziś możemy zobaczyć, jak będą wyglądać dzięki przeciekom oficjalnych grafik producenta. Szykują się naprawdę ładne urządzenia.

Oba warianty nowego modelu będą bardzo do siebie podobne. Zastosowane ekrany mają posiadać zakrzywione boki, a w designu obudowy będą królować krągłości. Producent postanowił zrezygnować z przycisków fizycznych na przodzie, natomiast tył większego wariantu pozbawiony został czytnika linii papilarnych Pierwsze, co rzuca się w oczy to podwójna optyka aparatu oraz dwie diody doświetlające LED. Z grafik dowiadujemy się również, że hasłem prezentacji, która odbędzie się 16 października jest slogan: „niezwykłość jest blisko”

Urządzenia ma napędzać nowy układ Kirin 970 składający się z czterech rdzeni Cortex-A73 oraz z czterech Cortex-A53. Podwójne aparaty w modelach Mate 10 oraz Mate 10 Pro ma dostarczyć firma Leica, a zasilanie zapewni mocne ogniwo o pojemności 4000 mAh (najprawdopodobniej w obu modelach). Mówi się, że smartfony otrzymają 4 GB oraz 6 GB pamięci operacyjnej, a na rynek trafią warianty nawet z 256 GB pamięci wbudowanej.

mate-10 Huawei Mate 10 i Mate 10 Pro pozują na pierwszych renderach

mate-10 Huawei Mate 10 i Mate 10 Pro pozują na pierwszych renderach

Source: Https

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top