Wiadomości

Huawei Mate 20 Pro będzie wyposażony w 6,9-calowy ekran OLED od Samsunga

Jesienią tego roku Huawei zaprezentuje swojego najnowszego flagowca – model Mate 20 Pro. Chińska firma zaczęła już składać zamówienia na wyświetlacze do swojego nowego modelu, których produkcją zajmie się Samsung.

Mate 20 Pro otrzyma wyświetlacz typu OLED o przekątnej aż 6,9 cala. Będzie to zatem smartfon z jednym z największych ekranów na rynku, prześcigając w tym aspekcie nawet linię Galaxy Note. Produkcja urządzeń ma ruszyć już niebawem, a premiera odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu lub październiku. Obok wersji Pro zaprezentowany zostanie także bazowy Huawei Mate 20 z wyświetlaczem o przekątnej 6,1 cala.

Source: Phonearena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close