Wiadomości

Huawei: seria P20 sprzedaje się prawie dwukrotnie lepiej niż P10

Huawei opublikowało dane dotyczące sprzedaży najnowszej edycji flagowej linii P. W porównaniu z zeszłorocznymi modelami P10 Lite, P10 i P10 Pro nowe wersje są prawie dwa razy bardziej popularne.

Chiński gigant sprzedał dotychczas 6 milionów smartfonów z linii P20. W zeszłym roku dla porównywalnego okresu liczba ta wynosiła 3,3 miliony, zatem Huawei udało się osiągnąć wzrost na poziomie 81%. Najlepiej sprzedaje się podstawowy model P20 Lite, a swoją popularność zawdzięcza głównie niskiej cenie. Hitem w Europie i USA okazał się z kolei P20 Pro, który jest pierwszym na świecie smartfonem z potrójnym aparatem.

Source: Pocket-lint
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close