Wiadomości

Huawei wyda w tym roku smartfona dla graczy, za rok sprzęty z 5G i nie tylko

Wygląda na to, że najbliższe dwanaście miesięcy będzie pracowitym okresem dla Huawei. Chiński gigant zamierza wprowadzić m.in. telefon przeznaczony dla graczy, urządzenia ze wsparciem dla 5G, oraz smartfona ze składanym ekranem.

Kilka tygodni temu Huawei zaprezentowało technologię GPU Turbo, która posłuży do zwiększenia wydajności smartfonów podczas grania. Do końca tego roku firma ma zaprezentować smartfona skierowanego do graczy, który ma korzystać właśnie z tego rozwiązania. Do czerwca 2019 pojawi się także pierwszy smartfon Huawei korzystający z łączności 5G. Chiński gigant ma także plany bezpośrednio konkurować z Samsungiem na rynku składanych smartfonów, wprowadzając swoje własne urządzenie tego typu.

Source: Gadgetmatch
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close