Wiadomości

Huawei zastąpi Asystenta Google swoim

Asystent Huawei w smartfonach z systemem EMUI 9.1 i nowszch

Asystent Huawei jest to kilka narzędzi znanych w podobnej postaci w środowisku Google. Global Search to odpowiednik paska wyszukiwarki Google. Wiadomości od Huawei zastępują Google News. Aplikacja Asystenta jest w fazie testowej. Dzieląc się opinią na Facebookowej grupie Huawei: Mobile Services Fans Club (EU) lub stronie społeczności Huawei, bierze się udział w konkursie. Huawei raz w tygodniu dla jednej osoby, która podzieliła się opinią losuje smartfon P30 Pro. Informacje jakie można znaleźć na temat funkcji Asystenta na stronie Huawei:

  • Wyszukiwanie globalne – Global Search. Uniwersalny pasek wyszukiwania, który pozwala użytkownikowi znaleźć w telefonie m.in. aplikacje, notatki, wiadomości e-mail, wpisy w kalendarzu a także informacje online.
  • Natychmiastowy dostęp – Instant Access. To bardzo podręczny sposób wyświetlania skrótów, z których korzystasz najczęściej. Ich rodzaj i lokalizację możesz samodzielnie dostosować do swoich potrzeb.
  • SmartCare. Wyświetla karty kontekstowe dostarczone przez HUAWEI i Partnerów. Po uruchomieniu dostępne są funkcje wewnętrzne: kalendarz, pogoda, nieodebrane połączenia, zużycie baterii i wykorzystanie danych. Więcej kart zostanie dostarczonych przez HUAWEI i naszych Partnerów już wkrótce.
  • Wiadomości. HUAWEI Newsfeed, to serwis informacyjny, który powstaje dzięki współpracy z wiodącymi agencjami informacyjnymi i redakcjami. Newsfeed wyświetla zawartość w oparciu o ustawienia języka i regionu.
Asystent Huawei

Asystent wspiera kilka języków: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski.

Chcąc korzystać z aplikacji Asystenta Huawei trzeba ją pobrać na telefon ze strony https://huaweimobileservices.com/pl/be-an-early-bird. Plik uruchamiamy ręcznie. Aplikacja zastępuje kanał Google Discover.

Źródło
HuaweiStrona społeczności HuaweiFacebookowa grupa Huawei
Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close