TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Instagram rezygnuje z powiadomień o screenach na InstaStories

3D Touch na Androidzie za sprawą Instagrama

Instagram postanowił zrezygnować z testowanej wcześniej funkcji powiadamiania swoich użytkowników o tym, że ktoś robi screena na ich InstaStories. Powód? Najprawdopodobniej jest nim fakt, że system dało się oszukać w prosty sposób.

Wcześniej w tym roku Instagram testował nową funkcję, którą było informowanie użytkowników o zrzutach ekranu na InstaStories. Dla niektórych była to dobra wiadomość, dla innych – wręcz przeciwnie. Osoby, które lubiły utrwalać materiały od innych w ten sposób, na pewno poczuły się przez chwilę nieswojo. Teraz okazuje się, że serwis całkowicie rezygnuje z wprowadzania tej funkcji.

Na BuzzFeed pojawiła się informacja, że Instagram zaprzestał testowania powiadomień o screenach. Okazało się bowiem, że system da się bardzo łatwo oszukać, włączając tryb samolotowy i wyłączając na chwilę wifi lub sieć komórkową. W ten sposób użytkownicy byli w stanie zrobić zrzut ekranu na InstaStories bez powiadomienia.

Źródło: Ubergizmo

 

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
66.67%
2 głosy
0%
0 głosy
33.33%
1 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top