TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Kolejne przecieki smartfonów – tym razem na celowniku Oppo

Oppo R1C - elegancki Chińczyk z szafirowym wykończeniem

Oppo jest mniej znanym producentem smartfonów na polskim rynku. Koncern pochodzi z Chin i ma 14 lat doświadczenia w branży telekomunikacyjnej. Na stronie TENAA pojawiły się zapowiedzi dwóch nieznanych modeli (PBAT00 i PBAM00) tegoż producenta.

Istnieje jednak szansa że nie są to dwa osobne smartfony ale dwie wersje jednego nowego telefonu. Wyciekła również częściowa specyfikacja. Obydwa modele mają posiadać ekran o przekątnej 6.2 cala, brak jednak informacji o rozdzielczości. Pojemność baterii to 4 100 mAh. Póki co nie posiadamy większej ilości danych na temat konkretnych podzespołów. Designem przypominają inne smartfony od Oppo – R15 i R15 Pro, również wymiary fizyczne są identyczne.

Prawdopodobnie nowe modele marki Oppo mają zastąpić ich poprzednie flagowce – R15 i R15 Pro. Jednak ze względu na to że R15 i R15 Pro swoją premierę miały stosunkowo niedawno, minie jeszcze wiele czasu zanim ich następcy wejdą na rynek. 

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top