Wiadomości

Kolejne przecieki smartfonów – tym razem na celowniku Oppo

Oppo jest mniej znanym producentem smartfonów na polskim rynku. Koncern pochodzi z Chin i ma 14 lat doświadczenia w branży telekomunikacyjnej. Na stronie TENAA pojawiły się zapowiedzi dwóch nieznanych modeli (PBAT00 i PBAM00) tegoż producenta.

Istnieje jednak szansa że nie są to dwa osobne smartfony ale dwie wersje jednego nowego telefonu. Wyciekła również częściowa specyfikacja. Obydwa modele mają posiadać ekran o przekątnej 6.2 cala, brak jednak informacji o rozdzielczości. Pojemność baterii to 4 100 mAh. Póki co nie posiadamy większej ilości danych na temat konkretnych podzespołów. Designem przypominają inne smartfony od Oppo – R15 i R15 Pro, również wymiary fizyczne są identyczne.

Prawdopodobnie nowe modele marki Oppo mają zastąpić ich poprzednie flagowce – R15 i R15 Pro. Jednak ze względu na to że R15 i R15 Pro swoją premierę miały stosunkowo niedawno, minie jeszcze wiele czasu zanim ich następcy wejdą na rynek. 

Źródło: GSMArena

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close