Koniec MTV Mobile w Polsce

Marka całkowicie znika z polskiego rynku, a dotychczasowi klienci ofert mix zostaną wcieleni w szeregi użytkowników mix T-Mobile. Mogą oni też bez uiszczania kary umownej zrezygnować ze zobowiązania.

Jeśli ktoś jest zadowolony z dotychczasowej oferty, to ciągłość świadczenia usług zostanie zachowana włącznie ze zgromadzonymi środkami na koncie i numerem telefonu. W regulaminach zostaną jedynie zmienione nazwy MTV oraz MTV Mobile na T-Mobile. Migracja ma odbywać się bez ingerencji użytkownika.

Z praktycznych zmian warto wspomnieć o zastąpieniu usług MTV News przez MMS Plotka oraz nielimitowanych SMS-ów w MTV Mobile przez odpowiednik pakietu dostępny w T-Mobile. Prawdopodobnie będą to więc darmowe wiadomości tekstowe we własnej sieci.

Jeśli jednak komuś nie będą odpowiadały powyższe zmiany, to ma on prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia kary. By to zrobić, należy wysłać pisemną rezygnację do jednego z salonów T-Mobile lub osobiście dostarczyć takową do jednej z placówek operatora.

Więcej informacji: Oświadczenie T-Mobile

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
30.7%
70 głosy
25.88%
59 głosy
25%
57 głosy
18.42%
42 głosy
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze

Wiadomości o tmobile mixy