TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Koniec usługi Darmowy Internet LTE na 30 dni w Play

Koniec usługi Darmowy Internet LTE na 30 dni w Play

Od 21.01.2015 roku operator wyłącza w taryfach Play Online na Kartę 4G LTE i Play na Kartę 3 zł usługę dodatkową Darmowy Internet LTE na 30 dni.

Dzięki darmowej usłudze można było korzystać z nielimitowanego Internetu LTE w sieci Play. Należało jedynie utrzymać ważność na połączenia wychodzące i posiadać stan konta w wysokości przynajmniej 30 zł w momencie aktywacji. Nie była jednak pobierana za to żadna opłata.

Klienci, którzy mają zgromadzone środki na tych taryfach, mogą łatwo przejść na nową ofertę Play Internet na Kartę poprzez wysłanie kodu *163*11# lub w Play24 – wszystkie środki zostaną przeniesione na nową taryfę.

W grudniu zeszłego roku Play zaprezentował nowy standard w Internecie na kartę, wprowadzając taryfę Play Internet na Kartę. Operator radzi zainteresowanym zakupienie w ramach tej oferty płatnego pakietu Internet bez limitu. Usługa działa we wszystkich technologiach transmisji danych dostępnych w sieci Play, a miesięczny koszt takiego pakietu wynosi 45 zł.

Więcej o nowej ofercie można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
33.33%
68 głosy
24.02%
49 głosy
22.06%
45 głosy
20.59%
42 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top