L Fino i L Bello: LG zapowiedziało nowe smartfony

L Fino i L Bello: LG zapowiedziało nowe smartfony

Do klientów poszukujących smartfonów ze średniej półki firma LG kieruje propozycję dwóch nowych modeli swoich telefonów.

Na początku września 2014 w Berlinie rozpoczną się kolejne już targi elektroniki użytkowej IFA. Już teraz firma LG zapowiedziała, że podczas imprezy zaprezentuje dwa nowe modele swoich smartfonów dla mniej wymagających i dysponujących ograniczonym budżetem użytkowników.

Mowa o telefonach L Fino oraz L Bello. Pierwszy z nich został wyposażony w czterordzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1.2 GHz, 1 GB pamięci RAM i 4 GB wewnętrznej pamięci na dane. 4.5-calowy ekran ma wyświetlać obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Nieco wyższą rozdzielczość (854 x 480 pikseli) oraz większy ekran o przekątnej 5 cali oferuje model o nazwie L Bello. W tym smartfonie znalazł się też szybszy procesor taktowany z częstotliwością 1.3 GHz, 1 GB pamięci RAM, a miejsca na dane w porównaniu z L Fino jest dwukrotnie więcej – 8 GB.

Oba telefony LG pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4.2 KitKat. Przyglądając się ich specyfikacji trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że w znacznym stopniu przypominają wcześniejsze modele producenta – LG L70 i LG L90. Pojawia się przy tym obawa, że premiera nowszych, ale podobnych do LG L70 i L90 telefonów może odbić się negatywnie na aktualizacji tych ostatnich.

Ceny L Fino i L Bello nie są jeszcze znane. Można jednak przypuszczać, że smartfony będą pochodziły ze średniej półki cenowej pomimo, że ich stylistyka nawiązuje do flagowego i kosztownego modelu producenta – LG G3, który kosztuje ponad 2100 zł.

Źródło: www.lg.com

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
34.49%
209 głosy
22.61%
137 głosy
23.76%
144 głosy
19.14%
116 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top