Wiadomości

Lenovo nie spieszy się z aktualizacją smartfonów do Androida Marshmallow

Do sieci wyciekł harmonogram aktualizacji smartfonów Lenovo do Androida w wersji 6.0 Marshmallow. Zła wiadomość jest jednak taka, że niektóre modele otrzymają „piankę” dopiero za nieco ponad pół roku.

W pierwszej kolejności najnowszą edycję zielonego robocika otrzymają Lenovo K3 Note (model międzynarodowy) oraz Vibe X3 i Vibe P1 (wersje na chiński rynek) – nastąpi to w marcu 2016 roku. W następnych miesiącach, na przełomie kwietnia i maja Androida Marshmallow otrzymają posiadacze chińskiego wariantu K3 Note oraz przeznaczonych na Europę i inne regiony modeli A7000, Vibe P1, Vibe S1. Na samym końcu, w lipcu przyszłego roku, aktualizacja trafi do Lenovo Vibe X3 i A7000 Plus z międzynarodowej dystrybucji. news-lenovo-marshmallow-harmonogram

Źródło: GSMArena

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close