Wiadomości

Lepszy zasięg w górach od T-Mobile

Zasięg T-Mobile w naszym kraju nie jest zły, ale zawsze może być lepiej. Właśnie z takiego założenia wychodzi operator i udostępnia swoim klientom możliwość logowania się do kolejnych stacji.

Użytkownicy od teraz mogą korzystać z pięciu nowych stacji, nieużytkowanych dotychczas przez T-Mobile. Zasię został rozszerzony o nadajniki: Ustroń Poniwiec, Jaworki Homole, Czarna Góra, Zieleniec, Karpacz i Białka Tatrzańska. Co to oznacza w praktyce? Znacznie lepszy zasięg w góach.

Od września 2017 roku klienci mogą również korzystać ze stacji zlokalizowanej w schronisku w Dolinie Chochołowskiej. Z uwagi na lokalizację jest to pierwsza stacja T‑Mobile, która w komunikacji wykorzystuje łącze satelitarne.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close