LG G4 dostrzeżony na zdjęciach. Czy tak wygląda następca G3?

LG G4 dostrzeżony na zdjęciach. Czy tak wygląda następca G3?

x-lg-g4-1 LG G4 dostrzeżony na zdjęciach. Czy tak wygląda następca G3?LG G4 już wkrótce powinien zostać oficjalnie zaprezentowany. Do tej pory w sieci pojawiło się kilka informacji dotyczących smartfona, jak i jego pierwsze rendery. Najnowsze zdjęcia są jednak bardziej konkretne i rzucają nieco światła na tegorocznego flagowca LG.

Fotografie zostały opublikowane na forum XDA Developers. Osoba, która podzieliła się swoją „zdobyczą” stwierdziła, że tak prezentować się będzie model G4 Note, który powinien zadebiutować w drugiej połowie 2015 roku. Rzekomo sugeruje to obecność rysika umieszczonego w górnym rogu obudowy, jednak równie prawdopodobne jest to, że znajduje się tam antena do cyfrowej telewizji, tak jak w koreańskiej wersji LG G3. Poza tym, model Note ma charakteryzować się (według niedawnych plotek) w pełni metalową obudową, podczas gdy standardowy LG G4 miał być podobny do poprzednika i zastosować plastik. Niemniej, niezależnie od tego, z jakim urządzeniem mamy do czynienia, tak oto przedstawia się ono na pierwszych, bardziej wiarygodnych zdjęciach:

Tył smartfona prezentuje się niemal identycznie jak w G3. Jest więc tylny aparat, po bokach dioda LED i laserowy autofocus, nieco niżej zaś przycisk regulacji głośności i zasilania – w tym przypadku nic nowego. Przód przedstawia się dosyć schludnie, stylowo, a ramki dookoła ekranu są w miarę cienkie. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida w wersji 5.0.2 Lollipop i z tego co można zauważyć, jest nieco zagięty (jak modele LG Magna i Spirit).

Źródło: XDA

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
26.88%
43 głosy
22.5%
36 głosy
21.88%
35 głosy
28.74%
46 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top