Wiadomości

LG G7 ThinQ sprzedaje się prawie dwukrotnie lepiej niż poprzednik

Najnowszy flagowiec LG nie jest jeszcze dostępny w większości krajów, ale mamy dobre wieści – koreański producent zaczął już przyjmować zamówienia we własnym państwie. LG G7 ThinQ na razie radzi sobie zauważalnie lepiej niż wydany w zeszłym roku G6.

Przez pierwsze sześć dni przyjmowania pre-orderów zamówionych zostało 70 tysięcy egzemplarzy LG G7. Liczba ta jest prawie dwukrotnie wyższa niż w przypadku G6, który przez taki sam okres zdążył odnotować wynik 40 tysięcy. Na razie oddział smartfonów LG przynosi firmie dość duże straty, a model G7 będzie mieć kluczowe znaczenie dla LG Mobile. W najbliższym czasie okaże się, jak wypadnie globalna popularność koreańskiego flagowca.

LG G7 ThinQ wyposażony został w Snapdragona 845, 6,1-calowy ekran z wcięciem oraz funkcje sztucznej inteligencji. Wśród nich znalazło się m.in. automatyczne rozpoznawanie obiektów na zdjęciach oraz dedykowany klawisz do uruchomienia wirtualnego asystenta.

Source: Pocketnow
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close