TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

LG G7 ThinQ sprzedaje się prawie dwukrotnie lepiej niż poprzednik

Najnowszy flagowiec LG nie jest jeszcze dostępny w większości krajów, ale mamy dobre wieści – koreański producent zaczął już przyjmować zamówienia we własnym państwie. LG G7 ThinQ na razie radzi sobie zauważalnie lepiej niż wydany w zeszłym roku G6.

Przez pierwsze sześć dni przyjmowania pre-orderów zamówionych zostało 70 tysięcy egzemplarzy LG G7. Liczba ta jest prawie dwukrotnie wyższa niż w przypadku G6, który przez taki sam okres zdążył odnotować wynik 40 tysięcy. Na razie oddział smartfonów LG przynosi firmie dość duże straty, a model G7 będzie mieć kluczowe znaczenie dla LG Mobile. W najbliższym czasie okaże się, jak wypadnie globalna popularność koreańskiego flagowca.

LG G7 ThinQ wyposażony został w Snapdragona 845, 6,1-calowy ekran z wcięciem oraz funkcje sztucznej inteligencji. Wśród nich znalazło się m.in. automatyczne rozpoznawanie obiektów na zdjęciach oraz dedykowany klawisz do uruchomienia wirtualnego asystenta.

Źródło: Pocketnow

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top