Wiadomości

LG szykuje się do premiery kolejnego smartwatcha

Wygląda na to, że 2018 rok będzie obfity w premiery urządzeń typu wearables od LG. W zeszłym tygodniu do internetu trafiły pierwsze informacje na temat nowych smartwatchy z linii Sport i Style oraz nowego modelu z obsługą LTE. Koreański producent szykuje jeszcze jedno urządzenie – kolejny ze smartwatchy otrzymał już certyfikat od amerykańskiej komisji łączności FCC.

Nowy smartwatch od LG ma nazwę modelu LM-W315. Urządzenie nie zaoferuje wsparcia dla łączności 3G i 4G – dostępne jest jedynie Wi-Fi oraz protokół Bluetooth. Prawdopodobnie będzie to wariant wspomnianego modelu LTE, z podobnymi podzespołami. Tegoroczne smartwatche LG będą korzystać z nowych, specjalistycznych układów od Qualcomma.

Source: Fcc
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close