Wiadomości

LG V35 ThinQ na pierwszym realnym zdjęciu

Nadchodzący smartfon LG – V35 ThinQ – pojawił się na fotografiach przedstawiających realny egzemplarz z urządzenia. Zgodnie z przewidywaniami, wygląd V35 nie odbiega od poprzedzających go modeli V30 i V30 ThinQ.

lg-v35-thinq-real

LG V35 ThinQ będzie wyposażony w 6-calowy ekran P-OLED o proporcjach 18:9, identyczny jak w przypadku swoich poprzedników. Smartfon napędzany będzie topowym procesorem Snapdragon 845 od Qualcomma z 6 GB RAM-u. W V35 ThinQ pojawi się podwójny aparat – obydwa obiektywy mają mieć rozdzielczość 16 MP, a jeden z nich będzie szerokokątny. Pojemność baterii to 3 300 mAh. Urządzenie powinno być dostępne już w czerwcu.

Source: Androidhits
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close