Wiadomości

LG zapowiada usługę muzyczną

W tej chwili na rynku dostępnych jest pełno różnych serwisów streamingu muzyki – chociażby Spotify, Apple Music czy Rdio. Swój kawałek z tego tortu ukroić zamierza również LG, które zapowiedziało uruchomienie podobnej usługi.

Ujawniona usługa ma być dostępna ekskluzywnie na smartfonach LG (kompatybilne modele to G4, G3, G2 oraz G Flex 2). Jej start przewidziany został jeszcze na ten miesiąc. Serwis pojawi się za pośrednictwem aplikacji LG SmartWorld. Posiadacze wyżej wymienionych urządzeń będą mogli każdego miesiąca za darmo pobrać dwa utwory w jakości dźwięku Hi-Fi, a także zakupić inne w cenie nawet o połowę niższej od sugerowanej. Usługa strumieniowania muzyki LG będzie dostępna w 70 krajach, m.in. Australii, Brazylii, Chinach, Francji, Włoszech, Rosji oraz Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo jednak, jak z dostępnością w Polsce.

Źródło: Ubegizmo

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close