Wiadomości

Live 2: Nowy smartfon od Kruger&Matz

Na polskim rynku pojawił się nowy telefon firmowany przez Kruger&Matz. Atutem smartfona ma być możliwość zamontowania w nim dwóch osobnych kart SIM.

Niecałe 680 złotych trzeba zapłacić za nowy telefon o nazwie Live 2 wyprodukowany przez firmę Kruger&Matz. Pod względem specyfikacji i możliwości smartfon mieści się na średniej rynkowej półce. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor MSM8212 ARM Cortex 7 taktowany z prędkością 1.2 Ghz, który wspiera 1 GB pamięci RAM. Obraz jest wyświetlany w rozdzielczości 720 x 1280 pikseli na ekranie o przekątnej 5 cali, co powinno zapewnić odpowiednią ostrość obrazu.

Zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami na rynku smartfonów Live 2 został wyposażony w dwa aparaty. Główny, umieszczony na tylnej ścianie obudowy wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix, natomiast drugi aparat wbudowany w przednią część obudowy ma rozdzielczość 2 Mpix.

Niektórzy użytkownicy (na przykład ci, którzy używają dwóch numerów do rozmów prywatnych i służbowych) mogą docenić fakt, że w telefonie znalazło się miejsce na dwie karty w formacie micro-SIM.

Źródło: Kruger&Matz

Tagi

Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Androida.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close