TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Live 2: Nowy smartfon od Kruger&Matz

Live 2: Nowy smartfon od Kruger&Matz

Na polskim rynku pojawił się nowy telefon firmowany przez Kruger&Matz. Atutem smartfona ma być możliwość zamontowania w nim dwóch osobnych kart SIM.

Niecałe 680 złotych trzeba zapłacić za nowy telefon o nazwie Live 2 wyprodukowany przez firmę Kruger&Matz. Pod względem specyfikacji i możliwości smartfon mieści się na średniej rynkowej półce. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor MSM8212 ARM Cortex 7 taktowany z prędkością 1.2 Ghz, który wspiera 1 GB pamięci RAM. Obraz jest wyświetlany w rozdzielczości 720 x 1280 pikseli na ekranie o przekątnej 5 cali, co powinno zapewnić odpowiednią ostrość obrazu.

Zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami na rynku smartfonów Live 2 został wyposażony w dwa aparaty. Główny, umieszczony na tylnej ścianie obudowy wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix, natomiast drugi aparat wbudowany w przednią część obudowy ma rozdzielczość 2 Mpix.

Niektórzy użytkownicy (na przykład ci, którzy używają dwóch numerów do rozmów prywatnych i służbowych) mogą docenić fakt, że w telefonie znalazło się miejsce na dwie karty w formacie micro-SIM.

Źródło: Kruger&Matz

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.13%
45 głosy
25%
40 głosy
23.13%
37 głosy
23.74%
38 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top