TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Meizu Pro 5 nie doczeka się kompaktowego brata

Meizu Pro 5 nie doczeka się kompaktowego brata

Meizu ma dla swoich fanów złe wieści – premiera wersji mini flagowego smartfona Pro 5 została przesunięta na czas nieokreślony, co najprawdopodobniej oznacza anulowanie projektu.

Meizu przygotowywało od jakiegoś czasu Pro 5 Mini – kompaktowy wariant swojego aktualnego flagowca, oferujący interesującą specyfikację na czele z 4.7-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD i 10-rdzeniowym procesorem MediaTek MT6979. Niestety, w wyniku niedawnego trzęsienia ziemi na Tajwanie projekt raczej nie zostanie dokończony, a urządzenie nie trafi na rynek. Meizu poinformowało za pośrednictwem portalu Weibo o zaistniałych okolicznościach, które doprowadziły do poważnych uszkodzeń wyposażenia producenta i nie pozwalają na kontynuowanie prac nad smartfonem. Z nieco bardziej optymistycznych wiadomości, firma pochwaliła się stałym wzrostem sprzedaży w 2015 roku, dostarczając na rynek ponad 20 milionów smartfonów. Meizu obiecuje również kolejne przełomowe rozwiązania w następnych dwunastu miesiącach.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
4 głosy
12.5%
1 głosy
0%
0 głosy
37.5%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top