TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Microsoft Lumia 850 zaprezentowana na kolejnym zdjęciu

Microsoft Lumia 850 zaprezentowana na kolejnym zdjęciu

Sądząc po ostatnich doniesieniach, od premiery Microsoft Lumii 850 aka Lumii „Honjo” dzieli nas zaledwie kilka tygodni. Smartfon co rusz pozuje do nowych zdjęć, ujawniając swój prawdopodobny finalny design.

Ostatnio do sieci wyciekły przeciętnej jakości fotografie, które ukazywały ponoć tytułową Lumię 850. Najnowsze rendery prasowe zdają się potwierdzać autentyczność tamtych materiałów, prezentując smartfona w czterech wariantach kolorystycznych. Stylistycznie prezentuje się on całkiem nieźle, natychmiastowo nasuwając skojarzenia z innymi modelami marki Lumia – o wielkiej rewolucji w designie nie ma zatem mowy. Widać również, że nadchodzący „średniak” Microsoftu będzie miał najprawdopodobniej metalowe ramki w różnych kolorach, m.in. różowego złota. Z innych ciekawych elementów można dostrzec wystający tylny aparat w towarzystwie diody doświetlającej, przednią kamerkę, która również jest wspierana przez diodę LED oraz skaner tęczówki oka. news-lumia850-1 Microsoft Lumia 850 zaprezentowana na kolejnym zdjęciu Spekuluje się, że pracująca na Windows 10 Mobile Microsoft Lumia 850 będzie wyposażona w 5.7-calowy wyświetlacz Full HD i ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617 z układem graficznym Adreno 405. Szczegóły na temat specyfikacji nadal są owiane tajemnicą i niezbyt szczegółowe, ale miejmy nadzieje, że już wkrótce się to zmieni. Premiera smartfona powinna się odbyć na początku przyszłego roku.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
42.11%
8 głosy
10.53%
2 głosy
10.53%
2 głosy
36.83%
7 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top