Wiadomości

Microsoft ma w rękawie kilka nowych smartfonów, a wśród nich Lumię 650

Microsoft dość nieudolnie próbuje utrzymać w tajemnicy swoje nadchodzące smartfony. Lumia 850 nie raz pozowała już do zdjęć, a teraz podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Lumii 650.

Microsoft Lumia 650 (nazwa kodowa Saana) będzie kolejnym budżetowym telefonem w ofercie giganta z Redmond. Pierwsza i jak do tej pory jedyna grafika ukazująca urządzenie daje nam pogląd na to, jakich zmian możemy się spodziewać względem modelu Lumia 640. Design jest nieco inny niż w przypadku poprzednika, oferując przede wszystkim umieszczony nieco wyżej, na samym szczycie przedniego panelu, głośnik. Dół smartfona skrywa natomiast kolejne, większe wcięcie, w którym znajduje się drugi głośnik. Nie wiadomo, czy Microsoft zdecyduje się na konfigurację stereofoniczną, co z pewnością byłoby miłym dodatkiem. Całość wygląda dosyć schludnie i może się podobać. Spekuluje się, że specyfikacja Lumii 650 składać się będzie z 5-calowego ekranu AMOLED o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, czterordzeniowego procesora Snapdragon 410, 1 GB RAM i 8 GB pamięci wbudowanej, a także modułu LTE, aparatu głównego 8 Mpix i przedniej kamerki selfie z matrycą 5 Mpix. Pewne jest z kolei zastosowanie systemu operacyjnego Windows 10 Mobile.

Źródło: Windows Central

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close