Wiadomości

Microsoft przekłada premierę Surface Hub

Miesiąc po ustaleniu daty premiery Surface Hub, Microsoft ogłosił, że debiut nowego, gigantycznego tabletu został przełożony na czas nieokreślony.

Surface Hub to największy na świecie tablet, zaprojektowany i wyprodukowany w zakładzie Microsoftu w Wilsonville w stanie Oregon. Olbrzymie urządzenie dostępne będzie w dwóch wariantach różniących się przede wszystkim rozmiarem ekranu i ceną, ale po części również specyfikacją. Jeden model będzie miał 55-calowy panel o rozdzielczości Full HD i procesor Intel Core i5, a jego cena wyniesie 7 tysięcy dolarów, zaś druga wersja z 84-calowym wyświetlaczem w 4K i układem Core i7 będzie kosztować około 20 tysięcy dolarów. Ponadto, w obu modelach znajdzie się dysk SSD o pojemności 128 GB i 8 GB pamięci RAM. Konstrukcja oparta jest na technologii związanej z wielodotykowym interfejsem, którą Microsoft nabył wraz z przejęciem firmy Perceptive Pixel. Tablet ma być przeznaczony głównie do zastosowań biznesowych, zastępując tradycyjne projektory cyfrowe w pokojach konferencyjnych. Niestety, zainteresowani jego kupnem muszą uzbroić się w cierpliwość. Wcześniej ustalona data premiery (1 września 2015 roku) jest już nieaktualna. Obecnie nie ma żadnego konkretnego terminu, w którym tablet miałby się pojawić, choć Microsoft zapowiada, że w przyszłym miesiąc ujawni nieco więcej szczegółów.

Źródło: OregonLive

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close