Miniaturowo i smukło – tak zapowiadają się nowe modele Allview

news-x1-xtreme-mini

Bałkańskiemu producentowi nie udało się upilnować swoich tajemnic, dzięki czemu w Internecie pojawiły się zdjęcia prawdopodobnie zminiaturyzowanych wersji najdroższych modeli firmy.

Można zakładać, że są to pomniejszone X1 Xtreme oraz X2 Soul. Sporną kwestią pozostaje czy producent podąży ścieżką Sony, czyli w miniaturach znajdą się te same podzespoły, co w ich większych odpowiednikach. Czy może jednak Allview zdecyduje się na podejście Samsunga i HTC, czyli urządzenia będzie łączyć jedynie wygląd i podobna nazwa.
news-allview-x2soulmini-1 Miniaturowo i smukło - tak zapowiadają się nowe modele Allview

W pierwszym przypadku można chociaż domniemywać ich specyfikacji i w takiej sytuacji Sony Xperia Z1 Compact lub Xperia Z3 Compact doczekają się poważnego konkurenta ze strony Allview X1 Xtreme mini. Natomiast X2 Soul mini zapowiada się na ciekawą konkurencją dla najcieńszego smartfona świata, czyli Kazam Tornado 348, gdyż może on mieć podobną specyfikację, a do tego być równie smukły i stylowy.

Niestety, na tę chwilę to jedynie domysły, gdyż w sieci pojawiły się raptem dwa zdjęcia, które podziwiać można powyżej, oraz przypuszczalne nazwy wspomnianych urządzeń. Przewidywane specyfikacje poszczególnych modeli dostępne są na stronach:

Allview X1 Xtreme mini
Allview X2 Soul mini

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
32.93%
217 głosy
23.82%
157 głosy
19.12%
126 głosy
24.13%
159 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top