Mobile Vikings oferuje nowym klientom punkty wymienne na darmowe doładowanie

Mobile Vikings modyfikuje swój program lojalnościowy. Użytkownicy, którzy skorzystają z zaproszenia i dołączą do sieci, dostaną bonus w postaci Punktów Vikinga.

Od teraz program lojalnościowy Mobile Vikings będzie funkcjonował pod nazwą „Darmowe doładowania”. Dzięki zmianom nowi klienci, którzy przyjęli zaproszenie od znajomych w sieci, otrzymają mały prezent na start – będzie to 19 Punktów Vikinga (1 punkt = 1 zł) wymiennych na doładowanie. Dotychczas taki bonus dostawali wyłącznie stali użytkownicy. Zasady programu są proste. Osoba, która zwerbowała do Mobile Vikings nowego użytkownika dostaje 19 punktów, które może wymienić na darmowe doładowanie, pod warunkiem, że znajomy, który przyjął zaproszenie aktywuje swoje konto zasileniem na kwotę minimum 19 zł. Z kolei nowy Viking, aby skorzystać z otrzymanych punktów lojalnościowych, musi doładować swoje konto trzy razy za minimum 19 zł w ciągu 6 miesięcy.

Więcej informacji: Regulamin oferty promocyjnej „Darmowe doładowania”.

Źródło: Mobile Vikings

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
1 głosy
0%
0 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze