TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Mobile Vikings wprowadza zmiany w taryfach

Mobile Vikings wprowadza zmiany w taryfach

Od 28 stycznia 2015 roku Wikingowie zmniejszają i ujednolicają stawki za połączenia, a także wprowadzają kilka nowości, w tym nielimitowane rozmowy i większy pakiet danych internetowych.

Od tego momentu wszyscy użytkownicy Mobile Vikings mogą dzwonić za 0.19 zł/min. W ramach dotychczasowych trzech ofert za 10, 19 i 29 zł do wykorzystania będzie odpowiednio 52, 100 oraz 152 minuty. Ponadto, w pakietach za 19 i 29 zł wprowadzono nielimitowane SMS-y (wcześniej był limit dwóch tysięcy wiadomości).

To jednak nie jedyne zmiany, jakie nastąpiły w ofercie Wikingów. W przypadku doładowania za 29 zł zwiększa się również pakiet transmisji danych z 3 do 4 GB. Dodatkowo użytkownicy tej oferty otrzymują nielimitowane rozmowy z abonentami Mobile Vikings, Play oraz innymi operatorami działającymi w ramach sieci P4.

news-mobile-vikings-oferty Mobile Vikings wprowadza zmiany w taryfachInternet, SMS-y oraz rozmowy w sieci są ważne przez 14 (doładowanie za 10 zł) lub 30 dni (pakiet 19 i 29 zł). Należy dodać, że w przypadku doładowania konta tuż przed wprowadzonymi zmianami, użytkownik może i tak dzwonić taniej, według nowej stawki. Nie dotyczy to SMS-ów i Internetu – usługi zadziałają dopiero po pierwszym zasileniu konta na zmienionych zasadach.

Źródło: Mobile Vikings

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
30%
57 głosy
33.16%
63 głosy
19.47%
37 głosy
17.37%
33 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top