Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Moto C2 – pierwszy smartfon z Android Go od Motoroli

Moto C2 może być pierwszym smartfonem z Androidem Go firmy Motorola. Już wcześniej wyciekały pewne pogłoski o nowym smartfonie Motoroli z Androidem One, ale w tym momencie uwagę wszystkich przykuwają inne ciekawe informacje. Być może firma z siedzibą w Chicago zaprezentuje niedługo urządzenie z Androidem Go – wersją Androida o najniższych wymaganiach sprzętowych.

Smartfon o numerze modelu XT1920 został zatwierdzony do sprzedaży na rynki europejskie i azjatyckie, niektóre przecieki mówią również o rynku amerykańskim. Specyfikacja wygląda dosyć zaskakująco. Na pokładzie nowej Motoroli znajdzie się 1 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej i bateria o pojemności 2 100 mAh. Smartfon ma posiadać funkcje LTE, a rozmiar ekranu to 5.2 cala.

Nie jest pewne czy model XT1920 to rzeczywiście Moto C2, ale biorąc pod uwagę fakt iż jedynym smartfonem o podobnej specyfikacji od Motoroli jest Moto C, C2 wydaje się naturalnym rozwinięciem serii. Moto C współgra z Androidem 7.0, prawdopodobnie wynika to z tego iż Android Go został wydany już po premierze tego smartfona.

Wszystkie te informacje to jedynie przecieki, ale faktycznie takie posunięcie ze strony Motoroli byłby świetnym rozwinięciem dla serii Moto C. Cena nie jest oczywiście jeszcze znana, ale sam model będzie raczej przeznaczony dla użytkowników „low budget”.

Źródło: Phone Arena

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close