Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Moto Z2 zostanie zaprezentowany 27 czerwca

Około dwa tygodnie temu Lenovo przedstawiło jednego z tegorocznych smartfonów z linii Z – model Play. Pod koniec czerwca nadejdzie kolej na gorąco wyczekiwany Moto Z2.

Jedna lub dwie premiery

moto-z2-zaproszenie

Opublikowany przez Lenovo plakat przedstawia datę 27 czerwca 2017, godzinę 19:00 i slogan Motorola is back” – czyli „Motorola powraca”. Choć nie zawarto w nim konkretnych informacji o nowym smartfonie, design urządzenia trzymanego przez kobietę z plakatu pokrywa się z publikowanymi jakiś czas temu renderami Moto Z2. Główną różnicą pomiędzy Z2 Play a tym modelem jest obecność podwójnego aparatu. Możliwe także, że wraz z nowym flagowcem Motoroli przedstawiony zostanie także Moto Z2 Force.

Przewidywana specyfikacja

Na razie nie potwierdzono żadnych informacji na temat podzespołów Moto Z2, jednak smartfon ten był bohaterem wielu wycieków. Spodziewamy się obecności 8-rdzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 835, 4 lub 6 GB pamięci RAM, 5,5-calowego ekranu QHD i systemu Android Nougat. Oczywiście nie zabraknie charakterystycznej dla tej serii obsługi akcesoriów Moto Mods.

Czerwiec 2017 jest na razie bardzo pracowitym miesiącem dla Motoroli. Oprócz Z2 Play przedstawiono kilka dni temu modele E4 i E4 Plus, a kolejnym ze smartfonów Lenovo/Motoroli zaplanowanych na ten miesiąc jest X4.

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close