Wiadomości

Moto Z3 Play pojawia się na renderach prasowych

Jeden z tegorocznych dodatków do linii Moto Z, model Z3 Play, wyciekł do sieci na renderach prasowych. Będzie to pierwszy smartfon z tej serii z ekranem o proporcjach 18:9.

Moto Z3 Play będzie także pierwszym smartfonem Motoroli z dopiskiem Play w nazwie, który wykorzysta podwójny aparat. Nie zabraknie również wsparcia dla modułów Moto Mods. Tylny panel zostanie wykonany ze szkła. Co ciekawe, w przypadku tego modelu nie znajdziemy tradycyjnie ulokowanego czytnika linii papilarnych. Nie znalazł się on ani na przycisku pod ekranem, ani na „plecach” urządzenia. Zamiast tego może zostać zamontowany w klawiszu do włączania/wyłączania telefonu na jednej z jego krawędzi.

Moto Z3 Play będzie korzystać z 6-calowego ekranu o rozdzielczości 2 160 na 1 080 pikseli, 8-rdzeniowego procesora Snapdragon 636, 4 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Pojemność baterii wyniesie 3 000 mAh, a w roli systemu operacyjnego pojawi się Android w wersji 8.0 Oreo.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close