TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Moto Z3 Play pojawia się na renderach prasowych

Jeden z tegorocznych dodatków do linii Moto Z, model Z3 Play, wyciekł do sieci na renderach prasowych. Będzie to pierwszy smartfon z tej serii z ekranem o proporcjach 18:9.

Moto Z3 Play będzie także pierwszym smartfonem Motoroli z dopiskiem Play w nazwie, który wykorzysta podwójny aparat. Nie zabraknie również wsparcia dla modułów Moto Mods. Tylny panel zostanie wykonany ze szkła. Co ciekawe, w przypadku tego modelu nie znajdziemy tradycyjnie ulokowanego czytnika linii papilarnych. Nie znalazł się on ani na przycisku pod ekranem, ani na „plecach” urządzenia. Zamiast tego może zostać zamontowany w klawiszu do włączania/wyłączania telefonu na jednej z jego krawędzi.

Moto Z3 Play będzie korzystać z 6-calowego ekranu o rozdzielczości 2 160 na 1 080 pikseli, 8-rdzeniowego procesora Snapdragon 636, 4 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Pojemność baterii wyniesie 3 000 mAh, a w roli systemu operacyjnego pojawi się Android w wersji 8.0 Oreo.

Źródło: Androidheadlines

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top