TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Motorola Moto G (2015) i Moto X Sport już w przyszłym miesiącu?

Motorola Moto G (2015) i Moto X Sport już w przyszłym miesiącu?

Do sieci wyciekły dwie grafiki prezentujące dwa nadchodzące smartfony Motoroli. Pochodzą one od największego operatora w Chile i choć są dosyć słabej jakości, ujawniają część specyfikacji modeli Moto G (2015) i Moto X Sport, a także ich przewidywaną datę premiery.

O nowych smartfonach Motoroli wciąż wiemy stosunkowo niewiele, ale powoli odsłaniane zostają kolejne karty. W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję przyjrzeć się pierwszym zdjęciom Moto G trzeciej generacji, które ujawniły, w jakie podzespoły zostanie wyposażony ten telefon oraz jaki będzie jego wygląd. Najnowszy wyciek potwierdza wcześniejsze informacje. news-moto-g_2015 Motorola Moto G (2015) i Moto X Sport już w przyszłym miesiącu?Motorola Moto G (2015) nie będzie znacząco odbiegać designem od swojego poprzednika. To samo tyczy się specyfikacji, na którą ma się składać 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli) oraz czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.4 GHz (prawdopodobnie Snapdragon 410). Większych zmian należy się spodziewać w kwestii aparatów – według opublikowanego zdjęcia, smartfon będzie miał 13-megapikselowy aparat główny i przednią kamerkę 5 Mpix. Resztę danych technicznych powinien uzupełniać 1 GB RAM oraz 8 GB wbudowanej pamięci i czytnik kart microSD. news-moto-g_2015 Motorola Moto G (2015) i Moto X Sport już w przyszłym miesiącu?Drugim telefonem jest Motorola Moto X Sport. Patrząc na nazwę można przypuszczać, że będzie to propozycja skierowana do aktywnych osób, a co za tym idzie konstrukcja zostanie odpowiednio zabezpieczona na wypadek ewentualnego upuszczenia czy zanurzenia w wodzie. Smartfon będzie wyposażony w 5.2-calowy wyświetlacz, procesor z czterema rdzeniami o taktowaniu 1.5 GHz, a także aparaty 16 i 5 Mpix. Premiera obu modeli, jeśli wierzyć powyższym zdjęciom, nastąpi już w sierpniu.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
46.15%
6 głosy
30.77%
4 głosy
15.38%
2 głosy
7.7%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top