TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Motorola Moto X trzeciej generacji zadebiutuje w drugiej połowie 2015 roku

Motorola Moto X trzeciej generacji zadebiutuje w drugiej połowie 2015 roku

Prezydent Motoroli, Rick Osterloh, wyjawił na swoim Twitterze nieco szczegółów dotyczących planów firmy związanych z nowym, tegorocznym modelem Moto X.

Wygląda na to, że Motorola chce utrzymać roczny cykl wydawniczy swoich smartonów i w związku z tym należy oczekiwać, że Moto X (2015) trafi do oficjalnej dystrybucji w sierpniu lub wrześniu bieżącego roku. Całkiem możliwe, że na rynku pojawi się także odświeżona i ulepszona wersja Moto G, którego druga generacja miała swoją premierę we wrześniu 2014 roku. Na więcej szczegółów, w tym specyfikację urządzenia trzeba będzie jeszcze poczekać, ale już teraz można spekulować, że nowa Moto X otrzyma Snapdragona 810. Sugerowała to informacja prasowa Qualcomma, zgodnie z którą nieujawniony flagowiec Motoroli będzie wyposażony w ten układ. Istnieje jednak możliwość, że smartfon będzie jednym z pierwszych, które zastosują usprawniony i nie sprawiający tylu problemów z przegrzewaniem procesor Snapdragon 815, nad którym trwają właśnie intensywne prace. Nie mniej prawdopodobne jest też to, że Motorola Moto X trzeciej generacji zostanie wyposażona w niedawno zaprezentowanego Snapdragon 820 z autorskim rdzeniem Qualcomma – Kryo – i opartego na platformie Zeroth.

Źródło: GSMArena 

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
24.84%
40 głosy
24.84%
40 głosy
22.98%
37 głosy
27.34%
44 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top