Wiadomości

Motorola One Power: wyciekła specyfikacja

Motorola szykuje się do premiery następcy wydanego w zeszłym roku modelu Moto X4. Nowe urządzenie, nazwane Motorola One Power, będzie częścią programu Android One. Do internetu trafiła specyfikacja nadchodzącego smartfona.

Motorola One Power będzie korzystać z 8-rdzeniowego procesora Snapdragon 636 o taktowaniu do 1,8 GHz wspieranego przez 4 GB RAM-u. Ilość miejsca na dane użytkownika wynosi 64 GB. Rozdzielczość obrazu w tym modelu to 2 280 na 1 080 pikseli, a przekątna ekranu wynosi 6,2 cala. Nie zabrakło także coraz popularniejszego wcięcia u góry wyświetlacza, w którym umieszczony został 8-megapikselowy przedni aparat z przysłoną f/2.2. Główny aparat będzie z kolei korzystał z dwóch obiektywów: 12 MP f/1.8 oraz 5 MP f/2.0. Specyfikacji dopełnia bateria o pojemności 3 780 mAh oraz Android w wersji 8.1.

motorolaonepower-spec

Source: Techienize
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close