Wiadomości

Motorola zaprasza na event 2 sierpnia, na którym pokazane zostaną 3 nowe urządzenia

Motorola opublikowała na swoim kanale na portalu YouTube krótki filmik reklamujący event prasowy, który odbędzie się 2 sierpnia w amerykańskiej siedzibie firmy. Choć nie zawarto w nim praktycznie żadnych informacji, możemy spodziewać się, że ujrzymy wtedy trzy nowe smartfony.

Sierpniowa premiera będzie okazją na przedstawienie flagowego Moto Z3 oraz dwóch nowych smartfonów należących do programu Android One – Motorola One oraz Motorola One Power. Pierwsze z wymienionych urządzeń otrzyma ekran 18:9, podwójny aparat, procesor Snapdragon 845, 6 GB RAM-u i 64 lub 128 GB pamięci na dane użytkownika. Nie zabraknie także wsparcia dla modułów Moto Mods. Nie mamy jeszcze informacji na temat specyfikacji pary smartfonów z Androidem One, jednak spodziewamy się podzespołów ze średniej półki.

Source: Motorola
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close