Muzyka YouTube i YouTube Premium oficjalnie dostępne w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i kilku innych państwach

YouTube i Google Maps jednymi z najczęściej wykorzystywanych aplikacji w Polsce

Długo wyczekiwane usługi YouTube właśnie zostały uruchomione w 17 krajach.

Muzyka YouTube i YouTube Premium jest już dostępne w USA, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku, Korei Południowej, Austrii, Kanadzie, Finlandii, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Norwegii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Wszyscy użytkownicy z tych krajów mogą już je przetestować.

YouTube Music ma zrewolucjonizować strumieniowanie muzyki. Zawiera wiele oryginalnych utworów, coverów, remiksów i występów live. Aby ułatwić korzystanie z YouTube w tym zakresie została dostarczona również ulepszona aplikacja mobilna. Sama usługa jest dostępna w dwóch wariantach – darmowy (z reklamami) i płatny (10 USD miesięcznie), tryb płatny oferuje możliwość słuchania muzyki w tle i pobieranie.

YouTube Premium kosztuje 12 USD miesięcznie i oferuje usługi YouTube Music oraz dostęp do rozwijającego się YouTube Originals, który ma być systematycznie rozszerzany o kolejne seriale i filmy. Wraz z datą wydania obowiązuje również trzymiesięczny okres próbny na YouTube Music w państwach gdzie już się pojawiła. Nie posiadamy aktualnie informacji na temat uruchomienia usługi w Polsce, ale wydarzy się to pewnie już niedługo.

Źródło: The Verge

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top