myPhone Luna: Technologia z księżyca?

myPhone Luna: Technologia z księżyca?

Na rynek trafia nowy phablet firmowany przez polskiego producenta myPhone. Głowy nie urywa, ale dual-SIM w tak dużym smartfonie może się niektórym przydać.

myPhone Luna to nowy phablet (coś między smartfonem, a tabletem), który pojawi się wkrótce na półkach polskich sklepów – na razie dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 699 zł. Co dostanie klient w zamian za wydanie jednej czwartej średniej pensji?

Sercem phabletu jest sześciordzeniowy procesor MediaTek MTK6591 taktowany z częstotliwością 1,5 GHz, który wspiera 1 GB pamięci operacyjnej. Przestrzeń na gromadzenie danych to 8 GB.

Lunę wyposażono w ekran o przekątnej 5.5 cala, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Powinna ona zapewnić przyzwoitą czytelność, co w budżetowych urządzeniach niszowych producentów jest stosunkowo rzadkie. Wbudowany aparat ma zapewnić rozdzielczość zdjęć na poziomie 8 Mpix.

myPhone jest jednym z niewielu producentów, który w większości oferowanych przez siebie telefonów umieszcza dwa gniazda na karty SIM. To rozwiązanie mogą docenić osoby, które na przykład korzystają z dwóch numerów telefonicznych. Czy jednak będzie to wystarczający atut, by w zalewie rynkowej oferty zdecydować się na myPhone Lunę? Na to pytanie będzie można odpowiedzieć za kilka tygodni.

Źródło: myPhone

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
38.49%
122 głosy
19.56%
62 głosy
22.08%
70 głosy
19.87%
63 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top