Wiadomości

Następca iPhone’a X będzie kosztować 800 dolarów

W tym roku Apple ma znacząco zmienić swoją ofertę smartfonów, oferując trzy modele – następcę iPhone’a X, większy wariant X Plus, oraz dodatkowo jedno urządzenie z ekranem LCD. Zmieni się także struktura cenowa telefonów firmy z Cupertino. Następca wydanego jesienią zeszłego roku flagowca będzie sprzedawany w momencie premiery znacznie taniej niż X.

Bezpośredni następca iPhone’a X, czyli model z 5,8-calowym ekranem OLED, będzie kosztować od 800 do 900 dolarów, w zależności od wybranej opcji pamięciowej. 6,5-calowy wariant X Plus będzie z kolei sprzedawany w cenie porównywalnej do jubileuszowego modelu, czyli około 1000 dolarów. Za najtańszy model – 6,1-calowego iPhone’a z ekranem LCD – klienci Apple’a będą musieli zapłacić od 600 do 700 dolarów.

Source: Phonearena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close