Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Nie wykorzystałeś pakietu danych? Oddaj GB podopiecznym Fundacji Dorastaj z Nami

Orange nie tylko organizuje promocje świąteczne dla swoich klientów, ale również zachęca do pomagania potrzebującym. Obecnie operator prowadzi akcję charytatywną pod hasłem “Twoje niewykorzystane GB mają moc. Przekaż swoje gigabajty i pomagaj z Orange”. Każde zebrane 200 GB to dwa lata bezpłatnego internetu dla potrzebujących. Akcja potrwa do 31 stycznia 2020 roku.

Orange za cel stawia sobie pomoc 100 rodzinom, które są pod opieką Fundacji Dorastaj z Nami. Za zebrane GB będzie możliwe zapewnienie im darmowego łącza internetowego na dwa lata wraz z niezbędnym sprzętem. Podopiecznymi Fundacji są dzieci i rodziny strażaków, policjantów, żołnierzy, ratowników górskich, którzy zostali ranni lub stracili życie podczas wykonywania obowiązków.

Dobrze wiemy, że nie zawsze udaje nam się wykorzystać cały pakiet, jaki mamy w ramach swojej oferty. Teraz te GB, których nie zużyliśmy, mogą pomóc potrzebującym. Do akcji można się przyłączyć na dwa sposoby: wysyłając SMS o treści ODDAJEGB na numer 80820 lub aktywując akcję Pomagajmy Gigabajtami na indywidualnym koncie Mój Orange.

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close