TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Nju Mobile: Wszystko komórkowe za 1.20 zł dziennie

Nju Mobile: Wszystko komórkowe za 1.20 zł dziennie

Nju Mobile wprowadziło do swojej oferty prepaid kolejną usługę – „wszystko komórkowe dziennie” – w której płacąc maksymalnie 1.20 zł użytkownicy otrzymują no limit na cały dzień.

„Wszystko komórkowe dziennie” to usługa dostępna dla abonentów oferty Nju na kartę, w ramach której po wydaniu w danym dniu 1.20 zł na połączenia głosowe komórkowe w kraju, SMS-y i MMS-y lub transfer danych, klient otrzymuje dodatkowe, nielimitowane minuty na połączenia komórkowe, SMS-y, MMS-y oraz 250 MB Internetu, które może wykorzystać do końca tego dnia. W chwili aktywacji usługi, ze środków pochodzących z doładowań zgromadzonych na koncie głównym, pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 6 zł. Usługę można włączyć SMS-em o treści START wysyłanym pod numer 618, wybierając odpowiednią opcję po zalogowaniu do konta na stronie Nju Mobile lub wpisując w telefonie kod *127*64#, zatwierdzony przyciskiem „zadzwoń”. Usługa jest ważna bezterminowo, nie można z niej korzystać w roamingu i wyklucza się z usługami dostępnymi w Nju na kartę: nju do wszystkich, do komórkowych, miesio, miesio 19, wszystko komórkowe w nju na kartę. Dodatkowo nie dotyczy połączeń i SMS-ów/MMS-ów na numery specjalne oraz skrócone. Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
52.78%
19 głosy
41.67%
15 głosy
2.78%
1 głosy
2.77%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top