Wiadomości

Nju Mobile: Wszystko komórkowe za 1.20 zł dziennie

Nju Mobile wprowadziło do swojej oferty prepaid kolejną usługę – „wszystko komórkowe dziennie” – w której płacąc maksymalnie 1.20 zł użytkownicy otrzymują no limit na cały dzień.

„Wszystko komórkowe dziennie” to usługa dostępna dla abonentów oferty Nju na kartę, w ramach której po wydaniu w danym dniu 1.20 zł na połączenia głosowe komórkowe w kraju, SMS-y i MMS-y lub transfer danych, klient otrzymuje dodatkowe, nielimitowane minuty na połączenia komórkowe, SMS-y, MMS-y oraz 250 MB Internetu, które może wykorzystać do końca tego dnia. W chwili aktywacji usługi, ze środków pochodzących z doładowań zgromadzonych na koncie głównym, pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 6 zł. Usługę można włączyć SMS-em o treści START wysyłanym pod numer 618, wybierając odpowiednią opcję po zalogowaniu do konta na stronie Nju Mobile lub wpisując w telefonie kod *127*64#, zatwierdzony przyciskiem „zadzwoń”. Usługa jest ważna bezterminowo, nie można z niej korzystać w roamingu i wyklucza się z usługami dostępnymi w Nju na kartę: nju do wszystkich, do komórkowych, miesio, miesio 19, wszystko komórkowe w nju na kartę. Dodatkowo nie dotyczy połączeń i SMS-ów/MMS-ów na numery specjalne oraz skrócone. Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close