TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Nokia X pojawiła się na realnych zdjęciach

Nokia X, która pojawiała się w wyciekach również jako model X6, zostanie zaprezentowana już za parę tygodni. Na chińskim portalu społecznościowym Baidu pojawiły się zdjęcia przedstawiające realny egzemplarz urządzenia w całej okazałości.

Tańsza alternatywa dla iPhone’a X

Wyświetlacz Nokii X będzie mieć proporcje 19:9, a na jego górnej krawędzi ujrzymy popularne ostatnio „wcięcie” na aparat do selfie. Boki urządzenia są dość wąskie, a na nieco grubszej dolnej krawędzi znajdzie się miejsce dla logo Nokii. Z tyłu zamontowano pionowo ułożony podwójny aparat z fleszem LED, a pod nim widać okrągły czytnik linii papilarnych. Choć jeszcze nie znamy oficjalnych specyfikacji Nokii X, przewidywany jest średniopółkowy procesor Snapdragon 636 lub MediaTek Helio P60 wraz z 4 lub 6 GB RAM-u. Rozdzielczości aparatów wynoszą 5 MP z przodu i 2 x 12 MP z tyłu. Ekran o przekątnej 5,8 cali będzie za to wyświetlać obraz w rozdzielczości 1080 na 2280 pikseli. Choć najnowszy produkt fińskiej firmy nieco odstaje specyfikacją od najmocniejszych flagowców, nawiązuje do nich stylistyką, dzięki czemu może być ciekawą propozycją dla bardziej ograniczonych budżetem fanów iPhone’a X.

Źródło: Nokiamob

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top