TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Nowa Nokia 6.1 Plus na liście urządzeń wspierających ARCore

HMD Global, firma będąca właścicielem marki Nokia, potwierdziła już, że modele 6.1, 7 Plus oraz 8 Sirocco otrzymają wsparcie dla platformy ARCore przeznaczonej do tworzenia treści rozszerzonej rzeczywistości. Umieszczona na stronie Google’a lista urządzeń przyniosła nam dodatkowo jeszcze jedną ciekawą informację – pojawiła się na niej nazwa niezapowiedzianego jeszcze smartfona Nokia 6.1 Plus.

Jest to pierwsza wzmianka o istnieniu tego smartfona. Biorąc pod uwagę fakt, że Nokia 7 Plus i Nokia 5.1 Plus odróżniają się od bazowych wersji nieco mocniejszą specyfikacją oraz „wydłużonymi” proporcjami wyświetlacza 18:9, tego samego możemy spodziewać się w przypadku modelu 6.1 Plus.

Nie posiadamy jeszcze informacji na temat specyfikacji technicznej nowego smartfona Nokii, jednak jakość jego podzespołów powinna plasować się pomiędzy modelami 6.1 a 7 Plus. Możemy spodziewać się 8-rdzeniowego procesora Snapdragon 636, 4 GB RAM-u, 32 lub 64 GB miejsca na dane użytkownika oraz podwójnego aparatu. Prawdopodobna data premiery to targi IFA 2018, które odbędą się na przełomie sierpnia i września tego roku.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top