Wiadomości

Nowa Nokia X6 na renderach

Już niedługo HMD Global (firma będąca właścicielami Nokii) zaprezentuje nowe urządzenie z serii Nokia X. Smartfon będzie nosić nazwę X6 – taką samą jak wydany już 9 lat temu dotykowy model z Symbianem.

Na chińskim portalu społecznościowym Baidu pojawiły się rendery, które rzekomo przedstawiają nadchodzącego smartfona Nokii. 5,8-calowy ekran X6 będzie wyposażony w popularne w tym roku wcięcie na aparat do selfie, a jego proporcje wyniosą 19:9. Z tyłu ujrzymy pionowo ustawiony podwójny aparat oraz okrągły czytnik linii papilarnych, a pomiędzy nimi umieszczono flesz LED.

nokiax6-1

Nokia X6 będzie napędzana procesorem Snapdragon 636 lub MediaTek Helio P60 wraz z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jej cena na rynku chińskim wyniesie około 250 dolarów, czyli niecałe 900 złotych.

Source: Fonearena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close